Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Történelemtanár szakos egyetem...

Történelemtanár szakos egyetemisták, mi a másik szakotok?

Figyelt kérdés

Egyetemet is írjatok.

Milyen nehéz együtt ez a szakpár az egyetemen?

Annak idején milyen faktot választottatok a középiskolában?



2020. nov. 23. 07:26
 1/3 anonim ***** válasza:
57%
En vegul nem ott kotottem ki, de az Eltere meg a Karolira jelentkeztem volna, angol- es toritanarnak. Nyelvis voltam, felvettem a torit es az infot faktnak. Toribol es angolbol is emelteztem, majdnem 400 pontom lett, de rajottem, hogy ebben az orszagbannem csak tanitani nem akarok ennyiert, hanem elni sem. Ettol fuggetlenul sok sikert! :)
2020. nov. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
54%
Angol.
2020. nov. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Angol, szintén. És ELTE.


Ha JÓL beszélsz angolul (vagy azon az idegennyelven, amit választasz), akkor könnyű a nyelvi szak. A töri szerintem brutál tud lenni, ha komolyan veszed. Legalábbis nálunk nehéz volt. Vizsgákra még első 3 évben minden forrást elolvastam, kijegyzeteltem a könyvet. Rengeteg időt vitt el és az a rengeteg infó mind elveszett a vizsga/szigorlat után hetekkel.


De lehet bennem van a hiba. Szerintem vállald be, ha szereted. Azért érdemes töri mellé egy nyelvszakot választani. Egyrészt fogsz idegennyelven szakszöveget olvasni törin, másrészt tanárként azért az idegennyelv keresettebb, mint a töri.

2020. dec. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!