Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Megéri akkor is gyógyszerészne...

Megéri akkor is gyógyszerésznek tanulnom, ha nem akarok tipikus gyógyszertári gyógyszerész lenni?

Figyelt kérdés

Szerintetek? Egyre jobban tetszik, viszont mindenkitől azt kapom meg, hogy akkor feleslegesen tanulok, úgyis gyógyszertárba kerülök, ahol inkább felejtek, mint fejlődök. Viszont én nem az a típusú ember vagyok, mindig inkább fejleszteni akarom magam mindenben.

Ezzel természetesen nem azt akarom mondani, hogy lenézem a gyógyszertárban dolgozókat.

Nagyon nagyra tartom őket, mivel tudom, hogy nagyon szükség van rájuk, mégis egyre kevesebben vannak, és azért nem mindenkinek való egy gyógyszertári munka és az ottani felelősség.

Szerintetek, ha így kezdek bele, hogy inkább majd a fejlesztés, kutatás felé akarok elmenni, nem fogom megbánni? Van rá realitás, hogy sikerülne?

(és nem azt mondom, hogy sose fogok gyógyszertárban dolgozni, mert lehet, hogy kell majd, de nem akarom azt csinálni az életemben)

Remélem értitek, mit szerettem volna megfogalmazni:)



2020. nov. 28. 11:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Lehetsz kutató is, főleg, ha annyira szeretsz tanulni, hogy doktorképzésben veszel részt.
2020. nov. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Az a vicces, hogy nálunk mindenki ezt mondta elsőben, negyedévesen meg már mindenki gyógyszertárba akar menni :)
2020. nov. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Utolsó, azt el tudnád légyszi mondani, hogy mi az, ami megváltoztatta a véleményeket?

Meg esetleg, ha van időd, energiád, tudnál egy kicsit mesélni úgy általában, hogy mire számíthatok, ha elmegyek gyógyszerészetire, te mit szeretsz benne?:)

Nincs túl sok személyes vélemény, amit hallottam eddig, és nagyon kíváncsi vagyok.

2020. nov. 28. 16:38
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
hát csak megtetszett mindenkinek a nyári gyakorlat során a nyugodt légkör, magisztrális gyógyszerek készítése :) volt olyan, aki minden évben azt mondta, hogy ő biztos nem fog patikázni, gyárba megy... Most kipróbálta, s nagyon tetszett neki is, különösen az idős emberekkel beszélgetni, ahogy állította: jó volt segíteni :). Az egyetem nagyon nehéz, sőt az 1-2 év még köze sincs a gyógyszerészi munkához, sokan itt feladják, de nem szabad az alapozó tágyak miatt megítélni az egész pályát. Szerintem nagyon megéri, bármennyire kínzóan nehezek az egyetemi évek.
2020. nov. 29. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
sok sikert kívánok!:)) (se IV.)
2020. nov. 29. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm:D

Bizonytalan vagyok egy kicsit, de izgatott.

2020. nov. 29. 08:28
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jo karriert tudsz építeni egy gyógyszerészeti diplomára, ráadásul most az új curriculummal talán egy picivel jobb helyzetben vannak a most kezdő hallgatók
2020. nov. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért az a másodév durva lett emiatt...
2020. nov. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát az fix, de hátha túl lehet élni
2020. nov. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Mivel vagyok jobb helyzetben, meg mi lett a másodévvel?

Leírnátok úgy, hogy én, földi halandó is megértsem légyszi?:D

2020. nov. 29. 20:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!