Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha a százhalombattai sziszkibe...

Ha a százhalombattai sziszkibe megyek nyek-re, onnan van esélyem bekerülni állatorvosira?

Figyelt kérdés

2020. dec. 1. 16:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Háát... sajnos sem a kémia, sem a biologiaoktatás nem egy nagy eresztés ebben az iskolában, az állatorvosihoz pedig ez a két tantárgy kell emelt szinten. Miért pont ide akarsz menni?
2020. dec. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem ismerem ezt az iskolát, de mindenképp biosz-kémia tagozatos osztályba próbálj meg menni!

Sok sikert:)

2020. dec. 2. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
bp-re semmikepp nem akarok menni. erden tudtok valamit ahol van biosz?
2020. dec. 12. 22:17
 4/11 anonim ***** válasza:

Szia! Sziszkis voltam, most fogorvosnak tanulok a Sotén! :)

Egy évfolyam társam meg Áokra ment, vidékre.

Állatorvosira sajnos nagyon magas a ponthatár, nekem a sziszki után is nehéz volt felzárkóznom, sajnos abszolút nem erős biosz, kémia, fizika téren.


Mindenképp kell keress magántanárt, és minimum 1, de inkább 2 évvel érettségi előtt kezdj el emeltre tanulni ezerrel!

(Tudok ajánlani privátban tanárt, ha gondolod, nagyon jók, de drágák is sajnos. 5-8 ezer ft/alkalom és heti 2-2x kell járni, ami nekem anno havi 100 ezres költség volt, plusz útiköltség.


Ha sikerült felvételt nyerned az érdi VMG-be, akkor ott van szakirány. Onnan sokan mennek orvosira, gyógyszerészetire. Inkább azt javasolnám.

2020. dec. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az érdi Vörösmartyban van biologia, illetve kémia tagozat is. De az Arany színvonala is sokkal magasabb, mint a Sziszkié, ami sajnos sokat romlott az elmúlt években.
2020. dec. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
tenyleg ennyire gyenge a sziszki?
2020. dec. 18. 18:24
 7/11 A kérdező kommentje:
gondolkoztam a vmg-n de lehet fel se vennenek, ha fel is vesznek ki kell majd hajtanom a belem is hogy jo jegyeim legyenek
2020. dec. 18. 18:26
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted az orvosin mit kell majd tenned 5-6 éven át? 🙂

Igen, gyenge a sziszki nagyon, én is sokat szívtam miatta. Ott elkényelmesedtem, nem tanítottak meg tanulni. Hiába lett minden jegyem ötös, meg egy 75% átlagú érettségim, kitörölhettem vele. Ezután 2 év magántanár, hogy felvegyenek, majd megszakadok az egyetemen, mert életemben először most kell sokat tanulni, és nem volt benne rutinom.


Mindenképp vmg-t jelölj első helyen, írj jó felvételit és bekerülsz. Második

Helynek meg jelölj sziszkit, de legyen magántanárod vagy járj előkészítőkre, és ne kényelmesedj el.

2020. dec. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha a VMG-nél attol félsz, hogy sokat kell tanulni, akkor ne akarj állatorvosira menni.


A VMG sokkal erősebb a SZISZKI-nél, de azért az sem csúcs iskola. Az állatorvosin még ahhoz képest is sokat kell tanulni.

2020. dec. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
amugy mar regota gondolkozok ezen es szerintem nem birnam gyomorral az allatorvosit. sose gondolkoztam ezen hogy mi legyen a b terv mert biztos voltam az allatorvosiban. ha elmegyek biosz kemiara vmgbe es kiderul hogy amugy behanynek allatorvoskent az eleg szivas lenne. de ez megint egy masik kerdes
2020. dec. 18. 19:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!