Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Sport érdeklődésemmel milyen...

Sport érdeklődésemmel milyen szakot érdemes tanulni? Egyetemen vagy OKJ-n?

Figyelt kérdés
Edzőbe gondolkodom azzal még viszonylag el is lehet helyezkedni , egyetemen van ilyen szak meg mellette az MLSZ edzőképzőszakot elvégeznem. De ilyen hogy sportmenedzser nem nagyon lehet elhelyezkedni gondolom csak akkor ha valami nagymùltù sportoló vagy és ràdbíz valami egyesület vezetèsèt. Van valakinek tapasztalata vagy tanul ilyen szakon?
2020. dec. 2. 09:16
 1/1 anonim válasza:
Én sportmenedzser szakon végeztem és tényleg nagyon nehéz vele elhelyezkedni. Főleg az élsportolók tudnak ilyen szakmában dolgozni és nagyon sok minden múlik a kapcsolatokon meg a szerencsén is. Sok évfolyamtársam teljesen más területen talált munkát. Az edzői szakkal lehet jobban jársz, de mostanában abból is túl sokat képeznek, így a piac eléggé telített. Sajnos a sportszakma az ilyen, Én nem biztos, hogy újra ezt választanám.
2020. dec. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!