Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Miből készüljek a pszichológia...

Miből készüljek a pszichológia érettségire?

Figyelt kérdés
Jövőre tervezem a vizsgát. Neten keresgéltem könyvet, szakirodalmat, de nem találtam semmit, ami használható lenne.

2020. dec. 3. 17:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Atkinson.
2020. dec. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi. Ismerem. Nagyon sok témakör nincs benne, és nem elég részletesen tárgyalja az egyes témaköröket, amit az érettségi elvár, hogy tudd.
2020. dec. 3. 19:31
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Ha egy 800 oldalas konyv nem eleg az erettsegire, ami minden mas tantargybol 200-300 oldal max, ott gond van. :D Tavaly erettsegiztem, ezt jeloltek meg feldolgozando irodalomnak, es boven eleg volt. Hogy tudd. :D Meg ott a google, 10 millio pszichologus orszagaban elunk amugy is.
2020. dec. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Máshogy látjuk a dolgot. Nincs ezzel semmi baj. A Fejlődéslélektan, Személyiségpszichológia, Szociálpszichológia jó része is hiányzik belőle. Sok témát csak érintőlegesen érint. Pozitív pszichológia, Szenvedélybetegségek, Mentális betegségek, Mentálhigiéne teljesen. Ha nekem nem hiszel, nyisd ki a könyvet, nyisd meg a pszichológia vizsgakövetelményt az oktatas.hu-n és vesd össze őket. Az internet nem megbízható forrás, sok a téves információ, sok helyen hiányzik a forrás megjelölése is. Hidd el, átnéztem. A karantén napjait azzal töltöm, hogy bújom az internetet és anyagot keresek, de nagyon keveset találok, mivel rengeteg anyag, ami az érettségire kell még ott sem található meg, olyan formában, amiben használható lenne. De köszi a segítséget. Tudod nekem nem jó a kettes, én ötöst akarok kapni.
2020. dec. 3. 20:36
 5/6 anonim ***** válasza:

Én negyedéves pszichológus hallgató vagyok, szívesen vállalok korrepetálást belőle ha érdekel :)

Ismerem a követelményeket illetve, hogy mi kell az érettségire. Írj egy privátot ha érdekel.

2020. dec. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jelenleg sajnos nincs olyan összefoglalo könyv ami telejsen lefedné az érettségi anyagokat, igy össze vissza vadászni kell :/
2020. dec. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!