Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » ELTE-Nemzetközi tanulmányok...

ELTE-Nemzetközi tanulmányok vélemények?

Figyelt kérdés
Hacsak nem megyek le vidékre, az ELTE-t és a Corvinust néztem, de utóbbira nagyon magasak a ponthatárok és drága az önköltséges része. Valaki aki az ELTE-n tanul, mesélne nekem egy kicsit? Mennyire teljesíthető jó átlaggal a szak? Mik a nehéz tárgyak? Közösség? Tudok dolgozni közben, később egy másik szakot végezni mellette?

2020. dec. 4. 11:34
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Borzalmas, bocsanat en pont most adtam le ELTEn a szakdolgozatom, de csak azert csinaltam vegig mert ha mar allami akkor maradok. Semmit nem tett hozza, teljesen ertelmetlen tantargyak, a tanarokbol van jo van rossz, volt ami lekotott, es volt amin kb elaludtam , es meg a tanar is egy lenezo paraszt volt mar bocsanat. Foleg mikor meg is alaz hogy nem vagy idevalo es tarsai csak mert nem tudtal tanulni egy targyra, ez egy vizsga epp nem sikerult. ( nem engem alazott meg csak ott voltam a szobeli vizsgan es az elottem levot olyan kedves szavakkal illette hogy meg az erettsegit sem erdemelte volna meg a diak es sb.) a regionalis targynak annyi ertelme van hogy a 0 nagy szam hozzakepest, az erzekenyito treninget inkabb meg sem emliten. Egyszeru targyak nehezen teljesithetoek alapvetoen 1-2 tanar hozzaallasa miatt ( en egyszer 1est kaptam az egyik dolgozatomra tekintve hogy a tanar szerimt nem volt elegge szakmai a megfogalmazasom az esszemben . Plane ugy hogy o annyit kert hogy meseljuk el ezt az ugyet....) 1-2 targyat tudok mondani aminek volt valami haszna es ragadt is ram valami de amugy ja.


En nekem ugy volt mellette parhuzamos kepzesem hogy a masik szakot levelezon vegeztem, nem tudom nappalin mennyire osszeegyeztetheto megegy szakkal, de szerintem megoldhato, en nekem a 3 ev alatt kb 4.1-4.4 atlag kozott mozogtam minden felevbem

2020. dec. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!