Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van-e már valamilyen arra...

Van-e már valamilyen arra vonatkozó információ hogy tavasszal is online lesz-e az oktatás?

Figyelt kérdés

Harmadéves vagyok és hallottam ezt-azt hogy a következő félévet is onlineba tervezik, ami ha tényleg így lesz, lelövöm magam, mert ez borzasztó (számomra legalábbis).


Tudom hogy még messze van, március, de annyira meg mégse, ha azt vesszük szeptember is csak kb. most volt.

Szóval ennek fényében lehet erről előzetesen tudni valamit?



2020. dec. 4. 17:05
 1/6 anonim ***** válasza:
88%

még semmi infó nincs erről, arról is csak most lesz döntés, hogy a januárral mi legyen

tippelgetni lehet meg sokan számítanak is rá, de biztosan nem lehet még tudni

azért lelkiekben készülj fel, hogy simán előfordulhat, hogy még marad az online egy ideig

2020. dec. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%

Tele vannak a kórházak, (apum ápoló, covid osztályon dolgozik, tud mesélni) pikk-pakk nem fog mindenki varázslatosan meggyógyulni, és nem fog a covid eltűnni. De nincs az az egyetem, aki a jelenlegi állapotok között kinyitna, akkor fognak kinyitni, ha látványos javulás lesz. (Nem lesz. Hideg van, ami kedvez a vírusnak.)

Készülj fel lélekben, hogy ez az év távoktatásban megy ki.

2020. dec. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem foglalkozz a vizsgaidőszakkal. Sajnos nem tudjuk befolyásolni nem mi döntünk. Az egyetem pont az az intézmény ami szerintem legutoljára nyit ki teljesen, hiszen ott vegyül a legtöbb tanuló a legkülönfélébb helyekről. Én úgy gondolom nem hiszem hogy visszaengednek a tavaszi félevre.
2020. dec. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A vizsgaidőszakra koncentrálok, csak most felröppent ez valahol és két vizsgaanyag között kaptam még egy kisebb idegösszeomlást:D
2020. dec. 4. 18:03
 5/6 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem van rá esély, hogy online lesz. Bár jó lenne tudni, hogy majd kell-e albérlet után nézni vagy nem..
2020. dec. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
80%
Na igen, jó lenne időben tisztában lenni az eseményekkel, mert az albérletem például március óta üresen áll, de a fizetni meg kell..
2020. dec. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!