Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Teen Wolf 6. évadáról valamily...

Teen Wolf 6. évadáról valamilyen információkat tudtok?

Figyelt kérdés

Úgy tudtam június 23-án kellett volna hogy kijöjjön, ehhez képest sehol semmi. Valaki információkat írna nekem, ha tud..? (nem megyek előre azzal ha csak annyi választ kapok hogy "keress rá az interneten", mert nem találok semmit.)

Előre is köszönöm a normális válaszokat!:)


2016. jún. 29. 18:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Ugyan pontos dátumot nem találtam, de valami olyat olvastam, hogy Dylan sérülése miatt akár átcsúszhat a premier jövőre.
2016. jún. 30. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is nagyon vártam már úgy tudtam hogy június 28.

Egyébként én olyat is olvastam h csak ősszel, olyat is h dylan kiszáll (bár ezt nem tartom valószínűnek) és olyat is h csúszik jövőre😞

2016. jún. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én úgy tudom, hogy július 22-én fogják kihirdetni, hogy mikor jön az első rész. Borzalmas ez a várakozás, már mindannyian úgy várjuk! :(
2016. júl. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Utoljára szeptember 20.-át láttam hogy akkor fogják vetíteni
2016. júl. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!