Most akkor elb@sztam az egészet?(egyetem)

Figyelt kérdés

Egy tárgyból lett meg az aláírásom félévkor (5ből)

Mert sokat hiányoztam,de becsületesen bepótoltam mindent.

Azt se tudom ilyenkor mi van?

Folytathatom?

Elsős vagyok és megmondom őszintén én egész életemben azt hallgattam,hogy az egyetemre saját felelősségre megy be az ember...nem hittem hogy tényleg ez lesz,ha megcsinálok mindent.

Akkora barom vagyok



2020. dec. 6. 13:28
 1/6 anonim ***** válasza:
94%

Most igazából mi is a kérdés? Letiltottak egy kivételével az összes tárgyból mert nem jártál be? Hát jogosan tették.

Folytathatod de ha két félév alatt nem lesz meg a szükséges átlag és kredit akkor áttesznek költségtérítésesre(ha nem ott vagy alapból)

2020. dec. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
98%

Megvan, hogy egy adott előadás/szeminárium hány százalékáról lehet hiányozni igazoltan/igazolatlanul. Ha ezt túlléped, nem vizsgázhatsz,így nem teljesíted az előírt követelményeket (átlag,kreditindex stb).


Folytatni folytathatod, de ha államin vagy, készülj rá, hogy átraknak fizetősre.

Ezen kívül, mivel nincs aláírásod (így vizsgád sem, vagyis nem teljesítetted a tárgyat), ezért a ráépülőt nem tudod majd felvenni.



Az ilyen legendákra, vagyis -bocs- ez esetben baromságra meg nem kell felülni.

2020. dec. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
97%
5 tárgyad volt egész félévben és ebből 4-ből megbuktál? Nagyon durva, hogy félév végén tűnik fel, hogy vannak órák, amikre kötelező bejárni... Semmi nem történt, majd felveszed a tárgyakat újra.
2020. dec. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
86%

A többiek megkapták? Nem lehet, hogy csak később adják meg? Még tart a félév. Vagy alapból megtagadták az aláírást?


Hiába pótoltál mindent ha sok tanár kiköti az elején, hogy csak 2-3x hiányozhatsz.

Ez főleg akkor látszik ha katalógusos az óra.

De miért nem jártál be? Dolgoztál vagy esetleg csak szimplán lusta voltál?

Én se jártam be mindenre de ami katalógusos volt azon mindig ott voltam. De a többin is igyekeztem ott lenni, már csak azért érdemes mert sokszor elhangzik pár információ, hogy mi lehetséges a vizsgán.

Egyébként folytatni folytathatod de mivel nincs aláírásod így se gyakorlati jegyet nem kaphatsz és vizsgázni se mehetsz. Úgyhogy újra felkell majd venned szeptemberben (vagy nézd meg, hogy a következőben felveheted-e) . Viszont nem tudom mit tanulsz de ha épül akkor szívás mert valószínűleg csúszni fogsz ès most az átlagod se lesz fényes ugyanis ezeket ha jól tudom 0-val számolja nem úgy mintha megbuktál volna.

Esetleg próbálj meg valamit beszélni a tanárokkal de nem hiszem, hogy annyira fogja őket érdekelni...

Legközelebb figyelj jobban!

2020. dec. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
79%
Nem tudom ki pontozgat le mikor mindenki normálisan leírta az igazságot..
2020. dec. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
68%
Folytathatod max csúszol. A következő félévben amit tudsz azt próbáld meg pótolni. És figyelj a hiányzásokra és határidőkre is.
2020. dec. 7. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!