Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Orvosi mellett, ha érdekel a...

Orvosi mellett, ha érdekel a jog, jogi egyetemet, vagy jogi szakokleveles orvos képzést érdemes elvégezni?

Figyelt kérdés

2020. dec. 6. 10:08
 1/7 anonim ***** válasza:
9%

Érdemes, ha bírod mindkettőt magas színvonalon végezni.

Engem ne operáljon, kezeljen olyan orvos, aki 3-sal bukdácsolta végig az orvosit, mert mellette másik egyetemet is végzett.

2020. dec. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%

Orvosi mellett jogi egyetem???

Ugye viccelsz? Külön-külön is időigényes és nehéz.

Előbb utóbb kibuknál. Szerintem feleslegesen ezért fizetni a tandíjat (mert gondolom fizetősön lennél jogon)

Szerintem először végezd el az orvosit és ha még mindig szeretnéd akkor kezd el a jogot.

Sokan még diákmunkára se tudnak elmenni mert annyira nincs idejük, energiájuk.

Vagy ha neked elég épp mindenből átcsúszni vagy csúszni tárgyakkal akkor te tudod..

2020. dec. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ok. Nyilván egymás után gondoltam, csak rosszul fogalmaztam:)
2020. dec. 6. 10:42
 4/7 anonim ***** válasza:
97%

Ja úgy már teljesen más :)

Egyébként én akkor a jogot választanám. Később több lehetőséged lehet vele

2020. dec. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ok. Köszi
2020. dec. 6. 11:50
 6/7 anonim ***** válasza:
29%
Joggal már hogy lenne több lehetősége? 😀
2020. dec. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A jogi szakokleveles orvosképzéstől nem leszel jogász, a jogászok jót mosolyognak majd rajtad.
2020. dec. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!