Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen a SZE-n(Győr) és a...

Milyen a SZE-n(Győr) és a SZTE-n(Szeged) gyógypedagógia levelzős képzése?

Figyelt kérdés
Jelenleg más egyetem nappalis tagozatos hallgatója vagyok emiatt érdekel a levelezőn a gyógypedagógia szak a kérdésben említett Széchenyi István Egyetem Apáczai Csere János Karán, valamint a Szegedi Tudományegyetem Juhász Gyula Pedagógia Karán. Tudtok nekem esetleg segíteni abban, hogy hogyan néz ki ezeken az egyetemeken a levelezős gyógyped képzés, valamint milyen a hangulat, milyen úgy összességében? Egy év lesz, amikor párhuzamosan fogom csinálni a két képzést, így arra is kíváncsi lennék, hogy mennyire vannak tekintettel a fent említett sulikban arra, hogy másik egyetemen végzős, nappalis diák vagyok. Én Budapestről járnék le ezekre az egyetemekre, mennyire lehetséges a lejárás naponta? Korán kelés nem gond :). Minden más "pluszinfót" szívesen fogadok ezekről az egyetemekről, hogy milyenek a tanárok, a képzés, hogy van a gyakorlat, stb. Köszi előre is minden segítséget és választ!

2020. dec. 7. 17:58
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!