Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Kell vinni valamilyen papírt...

Kell vinni valamilyen papírt a szakmai alkalmassági vizsgálathoz, ami a felnőttképzéshez kell?

Figyelt kérdés
Nem tudom elérni az intézményt, ahova már kaptam időpontot, de el is felejtettem kérdezni tőlük hogy mit is vigyek magammal. Egy OKJ egészségügyi tanfolyamról van szó és ahhoz kell alkalmassági vizsgálat. Hátha valaki már túlvan ilyenen.

2020. dec. 14. 11:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Felvételhezbnem, de a gyakorlati helyre igen(kórházba) . Lues, széklet, tüdőszűrő. A két vizsgálat kb egy 10-es.

Ha nincs hepatitis B oltásod, akkor az plusz pénz.

Ha kérdésed van írj nyugodtan, én is eü szakon vagyok, már ezeken túl vagyok

2020. dec. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Egyenlőre a sulihoz elég az alkalmassági orvosi papír, utána majd nekem is kell hepatitis.
2020. dec. 16. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!