Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Emelt kémia érettségire hogy...

Emelt kémia érettségire hogy készüljek?

Figyelt kérdés
Májusban fogok érettségizni, és használom a Villányis könyveket, illetve a mozaikosból is tanulok. A feladatok úgy érzem nem okoznak problémát, azt nem tudom inkább, hogy a szóbeli részre hogy készüljek, vagy hogy hogy néz ki egy szóbeli vizsga. Aki már átesett rajta tudna tippeket adni?

2020. dec. 15. 22:01
 1/3 anonim ***** válasza:
A legjobb, ha magánórákra is eljársz egy tapasztalt és felkészült tanárhoz.
2020. dec. 16. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mikor én érettségiztem (2015), 3 tételt húztunk, abból a B egy kísérlet volt (vagy elvégzendő, vagy nem), a C egy egyszerű kérdés (pl. mi a legkisebb számú királis alkohol, névvel, szerkezeti képlettel) Az A tétel volt egy kicsit hosszabb, de ha jól emlékszem voltak irányított kérdések
2020. dec. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sokat, de tényleg sokat kell gyakorolni az írásbelire. A Villányi könyv feladatait, ha tudod, akkor nagy meglepetés nem érhet. Én rengeteget gyakoroltam, nekem ez vált be. A szóbeli pedig elég egyszerű szerintem, illetve mivel az csak 50 pont, így olyan nagyon nem tudsz elrontani egy jó írásbelit vele, illetve ha jó írásbelit tudsz írni, akkor megvan az elméleti tudásod a szóbelire.

Sok sikert!

2020. dec. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!