Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan készüljek eredményesen...

Hogyan készüljek eredményesen az érettségire?

Figyelt kérdés
Emelt kémia és biosz érettségihez nagyon nagy anyagrészt kell megtanulnom. Tudtok hasznos módszereket, hogy jól sikerüljön az érettségi, és bekerüljek az egyetemre?

2016. aug. 22. 14:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Én egy-egy anyagrész átolvasása után mindig megoldottam több könyvből a hozzá kapcsolódó feladatokat, így sokkal jobban elmélyült az anyag. Érdemes végigoldani az elmúlt évek feladatsorait is, hogy lásd, milyen szinten kérték eddig számon az adott témát és milyen részletesen kell levezetni egy feladatot vagy megírni egy esszét. Érdemes előre beosztani az időd, hogy maradjon idő ismétlésre, nehezebb anyagok újraolvasására és gyakorlására. Ne akarj minden könyvet átolvasni, válaszd ki azt ami a legszimpibb és inkább azt többször, nekem legalábbis ez nagyon bevált. Sok sikert, ha kérdésed van írj nyugodtan :)
2016. aug. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2016. aug. 22. 17:24
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Tanárral! Kémiám 91%, bioszom 94% lett, tanár segítségével. Megadom az elérhetőségét ha gondolod, írj üzenetet.
2016. aug. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én úgy érzem képtelen vagyok a kémiát megérteni,ill.ezáltal megtanulni is.

A legnehezebb pedig a gyakorlatba való átültetés.

Pedig az lenne a célom,mint a kedves kérdezőnek.

2016. szept. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!