Hova menjek gimi után?

Figyelt kérdés

18 éves fiú vagyok, idén fogok érettségizni. Nem vagyok valami jó tanuló, kb. 3-as az átlagom. Fogalmam sincs hova menjek. Gondolkodtam vmilyen OKJ-és tanfolyamban, de teljesen átalakul és nem tudom, hogy ezután hogyan fognak zajlani. A diplomás munkák pl: tanár, mérnök, ügyvéd stb. nem nagyon érdekelnek. Főiskolában gondolkodtam, de elvileg már minden Mo.-i fősuli egyetemmé alakult.

Tudnátok adni vmilyen tanácsot, hogy hova menjek?

18/F



2020. dec. 16. 11:53
 1/3 anonim ***** válasza:
97%
Nem tudok tanácsot adni, mert nem ismerlek, és semmit sem írtál az érdeklődési körödről.
2020. dec. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon érdekel a történelem, a háború, az aktuális politika, a különböző kriptid dolgok pl.: Loch Ness-i szörny, és a sport. Gyerekkoromban mindig katona akartam lenni, de nagyon rossza a szemem, szóval nem hinném, hogy felvennének. Nem vagyok beszédes típus, sok sört iszok, szeretek bulizni, nem dohányzom, az autókért nem vagyok oda. Kb. olyan átlagos fiú vagyok. A tanulás nem az erősségem, de ha olyat kell tanulnom, ami érdekel akkor azt gyorsan megjegyzem. Kedvenc tantárgyaim a töri, tesi, földrajz. Utálom az angolt, a bioszt és a németet. A fizikai munkát bírom, csak gyorsan kifáradok és sokszor kell megállnom pihenni (pL.: ha fát kell lehordani a pincébe). Szeretek filmeket, sorozatokat nézni, imádom a Star Wars-t, sok internetes játékkal játszom pl.: Fifa, Minecraft, SimCity stb. Nagyon szeretem a természetet. Főleg egyedül, vagy csak nagyon kevés emberrel szeretek együtt dolgozni/feladatot megoldani.
2020. dec. 16. 12:18
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Érdekel a katonaság, szereted a természetet, szeretsz egyedül lenni...az ilyen erdészeti és vadászati melók nem érdekelnek?


[link]


[link]


https://www.youtube.com/watch?v=g-L_CV_GZVc

2020. dec. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!