Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Vannak fogorvostan-hallgatok(...

Vannak fogorvostan-hallgatok( vagy orvostanhallgatok) akik rosszul voltak a vertol de megszoktak?

Figyelt kérdés
Kihagytam évet gimi után, és próbálok bekerülni fogorvosira, van egy emelt bioszom, és idén akarok fizikából emeltezni. Elmentem dolgozni is hogy magam fizessem az érettségit majd, de nem járok magántanárhoz, mert nem tudom fínanszironzni szoval alapból nehéz így. A saját véremtől rosszul vagyok, eddig azt hittem másnak a vérétöl nem. De lattam ahogy anyumnak lett vettek vért, és hányingerem lett meg nem éreztem jól magam. Ezt meglehet szokni? Vagy szerintetek nem nekem való a pálya? Amúgyis rizikós hogy egyáltalán bejutok-e de engem nagyon érdekelnek a fogak, és a dentalhigienia stb. Meg a biológiai. De ha nem bírom vért, nem tudom megéri e egyáltalán ebben gondolkodnom.

2020. dec. 17. 22:46
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Fuu bocsi tele van helyesírási hibákkal, javítgat a telefonom, meg van olyan mondat amit elkezdtem és nem fejeztem be. Vérétől, vért vettek*
2020. dec. 17. 22:49
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Orvostanhallgató vagyok, az első vérvételemen a saját véremtől elszédültem. A kórházban később ápokástani gyakorlatomon az első vérvételemen is csillagokat láttam, harmadik alkalommal, mikor saját kezűleg vettem vért a betegtől, már érezhetően jobban bírtam, manapság meg már meg se kottyan semmilyen formában, mondhatom, hogy nekem sikerült hozzászoknom, elsőre volt megdöbbentő számomra a látványa.
2020. dec. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%
ezért mentem gyógyszerészeire, én is a felkészülés közbenjöttem rá, hogy nagyon nem bírom, sőt a tűt sem, de persze lehet meg lehet szokni
2020. dec. 18. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én is 2021 ben szeretnék újra jelentkezni fogorvosira. Ahogy az első válaszoló is írta, szerintem, ha annyira nem is bírod a vért hozzá lehet szokni, egy két ismerősöm is mesélte, hogy a végére már jól bírták. Ha biztos vagy benne hogy nem bírnád a vért, de érdekelnek a fogak a fogtechnikus szakma is egy lehetőség.

Valamint ez nem a kérdéshez tartozik, de ha 2020 májusban érettségiztél, nézz utána lehet ingyenes lesz a fizikád. Én pl. Októberben újraírhattam a bioszt és májusban a kémiát is újra fogom teljesen ingyen.

2020. dec. 18. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem is tudtam, megnézem majd😊 köszönöm a válaszokat, sokat segített!😁
2020. dec. 18. 09:21
 6/12 A kérdező kommentje:
És hogy hogy ingyenes? A Covid miatt?
2020. dec. 18. 09:26
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Ha ismétlő érettségit tettél most októberben/teszel jövő májusban akkor tárgyanként egy ismétlő ingyenes. :)
2020. dec. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Viszont későbbi vizsgaidőszakokra ez nem vonatkozik. (Persze ez a vírus alakulása miatt változhat)
2020. dec. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2020. dec. 18. 20:16
 10/12 anonim ***** válasza:
Szívesen! :)
2020. dec. 19. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!