Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit érdemes választani ilyen...

Mit érdemes választani ilyen “lehetőségekkel”?

Figyelt kérdés

Nem túl sok minden érdekel, de őszintén szólva mindegy is mi érdekelne, azokból nem lehet megélni.

Nem vagyok jó matekból, a számokhoz, logikai dolgokhoz sgghülye vagyok, így kapásból kilőve az összes mérnöki és gazdasági/pénzügyi terület. Orvosnak meg egészségügyisnek nem mennék, nem érzem magamban az elhivatottságot. Az informatikához szintén nem értek. Kb csak a haszontalan területekből vagyok jó, de úgy különösebben azok se érdekelnek. Mit kezdhetnék egy magyar vagy történelem szakkal és társaival... Ezeket mind lenézik a piacon és nem lehet velük érvényesülni. Szakmák se érdekelnek, lányként kilőve a villanyszerelő, kőműves és társai. Nem én vagyok, viszont a műkörmösök és kozmetikusok számàt se szeretném növelni. Egyszerűen semmi se tud lázba hozni a mai pályák közül, ami értelmes lenne, ahhoz meg nem értek sajnos. Mit lehet így kezdeni magammal?

Màr annyit agyaltam, de egyszerűen ugyanoda lyukadok ki.

Úgy érzek kiszorultam a társadalomból.

Szeretnék tanulni, majd dolgozni és pénzt keresni, de nem úgy, hogy közben utálom az életemet és kiégek valamiben, amihez semmi tehetségem.

Igazságtalannak érzem, hogy csak a reál területek vannak így felkapva. Aki meg ezekhez nem ért vagy nem is érdekli ez, annak lőttek. Ráadasul most ez a szr helyzet is van, kitudja mi lesz a jövőben és mikor lesz minden a normális a vírus miatt. Van mèg aki szintén így érzi magàt? Nem làtom a jövőmet, csak egy nagy fekete semmit magam előtt.



2020. dec. 21. 11:21
 1/4 anonim ***** válasza:
42%

"lányként kilőve a villanyszerelő, kőműves és társai"


Miért lenne kilőve? Pl a villanyszerelés speciel pont tökéletes lányoknak is.

2020. dec. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Futár, ahhoz nem kell sokat gondolkozni. Összeadni meg kivonni pedig remélem tudsz.
2020. dec. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1#

Ahogy említettem ezek a szakmám nem az én világom.


2#

Tudok összeadni és kivonni, képzeld még olvasni meg írni is. Nem analfabéta vagyok, szimplán nem az erősségem az egyetemi szinten lévő gazdasági és mérnöki számolgatás és nem is szeretném erőltetni, ami nem megy.

2020. dec. 21. 13:25
 4/4 anonim ***** válasza:
29%
Jogász?
2020. dec. 22. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!