Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik iskolát válasszam,...

Melyik iskolát válasszam, vélemények? (Ady, Színyei, Leövey, Teleki)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

8.-as vagyok és a sok vélemény után már teljesen összzavarodtam, hogy mit is szeretnék pontosan. Középfokú angolom van és franciát szeretnék második idegnnyelvnek. Az átlagom most 4,6 és 5. kerület környéke lenne a legjobb , de távolabb is jó. Eddig ami a legjobban tetszett az az Ady Endre gimnázium volt, de a Színyei, a Leövey és a Teleki is jónak tűnt, illetve a Xántust is néztem. Minden választ előre is nagyon köszönök.



2020. dec. 22. 19:27
 1/5 bbmarta ***** válasza:
Kölcsey a VI.kerületben? Ott nagyon jó a francia oktatás és az átlagod is jó hozzá, persze kérdés, hogy írod meg a központit, érdemes lenne 70 pont fölé!
2020. dec. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nem baj, hogy messzebb van, még a Szerb Antal is jó gimnázium. (Cinkota)
2020. dec. 27. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Kedves kérdező!

A Teleki és a Leövey jó választás lenne.Igaz,nem a Leöveybe járok,de csupa jót hallottam róla.A másik kettő gimnázuimra nem mondom,hogy nem jó,csak nem tudok róla olyan sokat.Ha a Telekit választod,ne felejtsd el megírni a motivációs levelet(10p,120szó,

határidő:01.11).Erős gimnázium a Szent László(X.ker.),Madách Imre(VII.ker.),Veres Pálné (V.ker.).

2020. dec. 29. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Úgy látom, hogy nem nagyon fog már több válasz érkezni (de köszönöm ha még valaki tud segíteni), ezért szeretném megköszönni az eddigieket.


1. Én is néztem a Kölcseyt de sajnos csak nyek-es tagozatokat indít, meg egy sportost (?), de én nem szeretnék nyek-re menni.


2. Nagyon köszönöm, fogalmam sincs, hogy lehet az, hogy még nem láttam sehol a Szerb Antalt, mert az egyik tagozat minden elvárásomnak megfelel. Köszi :)


3. Köszönöm a tanácsokat. Az iskolákat amiket még írtál nem nagyon tetszettek/nem feletek meg minden elvárásomnak.

2021. jan. 4. 00:45
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
József Attila Gimnázium 4 éves angol-francia nyelvi orientációs csoportját ajánlanám még.
2021. jan. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!