Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Az ELTE szombathelyi kihelyeze...

Az ELTE szombathelyi kihelyezett karán milyenek a kollégiumi lehetőségek? Be lehet kerülni? Milyen?

Figyelt kérdés

2020. dec. 23. 17:26
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Van a Magyar utcai koli és van az Ady koli illetve van az egyházi koli ez egy picit messzebb van az egyetemektol. Én a Magyar utcaiban laktam, amig haza nem kellett költözni. Az Ady is és a Magyar utcai is 2-3 perc az egyetemtol. A magyarban én 12.300 Ft-t fizettem havonta. Ez egy két ágyas lyuk ahol tényleg alig lehet elferni, kicsit lepukkant, de arra jó, hogy ott aludj illetve két tanora között felmenj oda. Amúgy a furdo WC rész rendben van, mindig van melegvíz 😁

Egy barátommal laktunk együtt így egész elviselhető volt, csak egy kicsit kellemetlen amikor a melletted levő szobában történik valami 🤨

Amúgy Szombathelyen kapni fogsz kolit, ha igényel az és leadod határidőre a szükséges papírokat.

2020. dec. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Mi történik a melletted lévő szobában? 😀

Még egy olyan kérdésem lenne, hogy van-e egyetemi menza. Mennyiből lehet megkajálni?

2020. dec. 28. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!