Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tolmács és fordító mesterképzé...

Tolmács és fordító mesterképzésre lehet menni nemzetközi tanulmányok alapszakról?

Figyelt kérdés
2 alapszak között vacillálok, az anglisztika és a nemzetközi tanulmányok között(az anglisztikára csak a Tolmács, fordító mesterszak miatt mennék). A nemzetközi tanulmányok szak nagyon érdekel, és azzal osszevetve az anglisztikát nagyon száraznak találom. Viszont nagyon sok kérdést és választ vegigneztem itt és nagyon sokan azt mondták hogy büfészak, és hogy nem ad specifikus diplomát. Ezért gondoltam, hogyha esetleg a nemzetközi tanulmányok alapszak nem jönne be akkor diploma után nemzetközi tanulmányok mesterszak helyett Tolmács és fordító mesterszakra jelentkeznék. A felvin azt írja, hogy bármilyen alapszak elfogadott, és egy régebbi kérdés alatt a valaszokban is ezt írtak viszont az elte honlapján azt írták hogy csak bolcseszettudomanyi alapszakot fogadnak el :/
2020. dec. 24. 01:27
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
2020. dec. 24. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
56%

1-es vagyok:

"eljes kreditérték beszámításával vehető figyelembe bármely képzési területhez tartozó alapképzési szak, valamint a felsőoktatásról szóló 1993. évi LXXX. törvény szerinti bármely főiskolai vagy egyetemi szintű szak."

.

Anglisztikára + fordító m.szakra mennék.

2020. dec. 24. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!