Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogy is működik a főiskola dolog?

Hogy is működik a főiskola dolog?

Figyelt kérdés

Ha oda jutok, akkor majd informatikával kapcsolatos szakra mennék.

Ahhoz, hogy az állam állja nekem a diplomát, milyen jegyek kellenek? Egyáltalán számítanak azok vagy csak az érettségi számít? És annak milyennek kell lennie minimum? Emelt érettségi muszáj, vagy elég az alap?


2020. dec. 24. 11:34
1 2 3 4
 21/39 A kérdező kommentje:

Hát de ah fontos ott odafigyelek rá és többször át nézem javítom de itt pont nem érdekel.

Nemtudnál lekopni a helyesírás témáról?

Mégha egyáltalán nemtudnák az még nem jelenti azt, hogy nem mehetek fő iskolára nemigen függ össze a kettő:)

2020. dec. 25. 12:44
 22/39 anonim ***** válasza:
100%

“ Mégha egyáltalán nemtudnák az még nem jelenti azt, hogy nem mehetek fő iskolára nemigen függ össze a kettő:)”


Ahhh, ha a a fejed tetejére állsz, akkor sem jutsz be “fő iskolára”, úgyhogy tényleg fölösleges veled vitatkozni :DD

2020. dec. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 A kérdező kommentje:

Na örülök, hogy végre eltakarodsz a kérdésem alól.

Ezer köszönet:)

2020. dec. 25. 13:20
 24/39 anonim ***** válasza:
100%

Ugye tisztában vagy vele, hogy nem ugyanaz az ember írja a kommenteket? Vagy ennyire buta vagy? :D

Teljesen egyetértek az utolsó válaszolóval továbbra is! Nevetséges a kérdező, ahogy továbbra is visszajön magyarázkodni, de egy helyesen leírt mondata sosincs. Én jól szórakozom. :D :D Írj még ilyen borzasztó mondatokat Mr. Fő iskola!

2020. dec. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
100%
Ezen a 'nemtudnák"-on én is felröhögtem.
2020. dec. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 A kérdező kommentje:

Ugye tisztában vagy vele, hogy nem lehet megkülönböztetni a válaszokat?

Ti vagytok nevetségesek egy napja itt eszitek a szart érdemben válaszolni nem tudtok ,mert néhány szót szarul írtam le és ki a faszt érdekel? Attól lehetet érteni mit akarok nyomorékok

2020. dec. 25. 19:06
 27/39 A kérdező kommentje:

25

Röhögj rajta nyugodtan nem tudtad értelmezni,mert lusta voltam szó közt tenni? Akkor ott fejben vannak bajok vagycsak unatkozó troll vagy akinek nincs jobb dolga minthogy itt egye a szart

2020. dec. 25. 19:10
 28/39 anonim ***** válasza:

Meg lehet különböztetni a válaszokat. Gondolom egy ilyen ritka buta embernek is feltűnik a válasz sorszáma melletti néhány pipa...

Egyre inkább égeted magad, hogy mennyire hülye vagy. :D

Az mit jelent, hogy valaki "eszi a szart"? :D

2020. dec. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 A kérdező kommentje:

Nos gáz ha ezt magyarázni kell:D

Mindenben direkt beleköt trollkodik.

A pipa meg semmit se jelent,mert az folyamatosan változik.

2020. dec. 25. 19:53
 30/39 anonim ***** válasza:

Nem gondolom, hogy percről percre változna a pipa, míg valaki ír egy választ. ;)

Én meg nem vagyok tizenéves és nem használok sajnos ilyen kifejezéseket mint te. Valóban nagyon gáz! Téged a "fő iskolán" úgy ki fognak közösíteni, hogy azt öröm lesz nézni. Irritáló, okoskodó és buta vagy. Ez senkinek sem szimpi. Én is jártam "fő iskolára", és utáltuk az ilyen gyökereket.

2020. dec. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!