Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Központifűtés- és gázhálózat...

Központifűtés- és gázhálózat rendszerszerelő érdemes lerakni?

Figyelt kérdés
Szerettem volna menni dolgozni külföldre jövőre, viszont nincs "kétkezi" szakmám igy szerettem volna egyet tenni, hogy ha lesz saját házam, sokmindent megtudjak csinálni magamnak mint pasi, kicsit szégyenlem, hogy nem értek ilyen dolgokhoz, ezért szeretném letenni mert később csak több éves lesz ami ráadásul drágább... Tudom milyen az OKJ-s szinvonal, és hogy 1 év, de biztos tudnék tanulni valamit belőle valamint érdekel is a szakma. Érdemes még most belevágni inkább?

2020. dec. 29. 08:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Szakmát nem azért szerez valaki, hogy meg tudja csinálni, hanem azért, hogy papírja legyen róla, hogy megcsinálhatja.

Nyilván 0-nál nagyobb tudásod lesz, de közel sem leszel szaki 1 éves képzés után és azt se állítom, hogy mindent meg tudnál magadnak csinálni. Ezekhez rutin kell.

2020. dec. 29. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha azt nézzük Mészáros Lőrinc is így kezdte, mára az ország legsikeresebb és talán leggazdagabb embere :D


Úgy érdemes belevágni, hogy dolgozol benn 1-2 évet, utána egyéni vállalkozó leszel, úgy elég szépen lehet keresni vele.

2020. dec. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Sejtettem hogy nem leszek szaki egy 3-4 eves szakmát 1 év alatt tudom hogy lehet lerakni, van egy nappalis 2 éves szakmám az is olyan volt amilyen... csak később drágább lesz ez a szakma is valamint 2021 ben biztos nem tudok kimenni dolgozni (vendéglátasban) azert is neztem ezt.


Van itt olyan aki rakott le OKJ-san ilyen szakmát?

2020. dec. 29. 09:58
 4/4 anonim ***** válasza:
Hogy a viharba ne, nézd meg Pénztáros Lölőt.
2020. dec. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!