Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Felnőttoktatásra való jelentke...

Felnőttoktatásra való jelentkezés(érettségi után szakgimibe) mikor kezdődik??

Figyelt kérdés

A felvi.hu-n felsőoktatásban néztem,már lehet,de pl a Békéscsabai szakkepzesi centrum oldalán sulikba még nem lehet.

Mikortól szokott lenni?

Ez is szeptemberi kezdés.



2020. dec. 29. 22:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, majdnem minden esetben. Javaslom, hogy a szakmát tanító iskola honlapján nézz körül.
2020. dec. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ott néztem, pl BSZC oldalát, de semmi nincs kirakva, jelentkezés fulnel pedig semmi nincs...

De felnőttoktatas mar elindult, ezért is kérdeztem, vajon ez mikor lesz.

2020. dec. 30. 13:38
 3/6 A kérdező kommentje:

Amúgy olyan érdekes ez,ha oktatási témában kérdezek bármit, max 1 válasznak lehet örülni..

De ha valaki azt teszi fel milyen prostinak lenni,mert az akar lenni,vagy a politika és mi egyéb, akkor 10oldalig meg se áll :D

2020. dec. 31. 01:02
 4/6 anonim ***** válasza:
Oda nem a felvin keresztül kell jelentkezni, hanem az adott iskolánál érdeklődj.
2021. jan. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Tudom,azért is kérdeztem,hogy felnőttoktatasra mikor lehet,mert felső oktatásra mar megnyitották.

(Gondolom ezáltal nemsokára kozepsuli,felnottoktatas ilyesmire is lehet sulik oldalain jelentkezni)

Csak az időpont,h átlagba mikor szokott ez lenni,ezt kérdeztem. De azt tudom, hol kell.

2021. jan. 1. 20:27
 6/6 anonim ***** válasza:
Érettségik utan vagy akörül. Nekem egyik ismerősöm augusztusban jelentkezett. A szakkepzes nem ilyen szigorú nem igen vannak határidők.
2021. jan. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!