Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gyógytornász, dentálhigiénikus...

Gyógytornász, dentálhigiénikus vagy élelmiszermérnök, melyiket a legérdemesebb tanulni? Melyikkel találok könnyebben munkát jó fizetésért? Melyikkel van több esélyem különböző területeken elhelyezkedni?

Figyelt kérdés

Továbbá hogy melyik után lehet jó képzést is elvégezni? Tudom hogy a dentálhigi után nem lehet elmenni mesterre, ez nagy hátránya a szaknak? Légyszi ne ajánljátok az orvosi, fogorvosi, gyógyszerész, vegyész stb szakokat ahova kell emelt kémia érettségi, mert sajnos nincs lehetőségem tenni, lesz két emeltem már(biosz és nyelv->ebből kötelező a suli miatt).

Köszönöm a segítséget!



#továbbtanulás2021
2021. jan. 4. 10:14
A kérdező szavazást indított:
gyógytornász
dentálhigiénikus
élelmiszermérnök
11 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:

Gyógytornász szerintem ha valami plusszal, pl edzői, vagy dietetika

Vagy mérnöki

2021. jan. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Dentált akkor ajánlanám, ha tényleg kifejezetten a fogászati prevenció érdekelne. Ha nem vagy biztos benne, túl kockázatos 4 év egy képzésre, amivel utána nem nagyon lesz más lehetőséged. Bár van 1-2 mesterszak, amit kreditpótlással elvégezhetsz utána, de alapvetően nem erre találták ki a szakot.

Én azért választottam, mert tudtam, hogy csak ez érdekel és mestert sem szeretnék, de neked inkább a másik kettő közül lenne érdemes választnod szerintem :)

2021. jan. 16. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
#2-es, tudsz mesélni egy kicsit a szakrol? Kell aszisztalni dentalhigienikuskent?
2021. febr. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!