Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha nem járok iskolába akkor...

Ha nem járok iskolába akkor is tudok érettségit tenni?

Figyelt kérdés

Jelenleg 13.-os vagyok, technikusi éven. Az érettségit tavaly megszereztem. Viszont állatorvosi egyetemre szeretnék jelentkezni és ahhoz kell ugye az emelt kémia és biológia. Idén nem tudom letenni,mivel nem szeretném ha a külön tanárt a szüleim fizetnék,ezért úgy döntöttem,hogy a technikusi év után elmegyek dolgozni közbe leteszem a két emelt érettségit és akkor jelentkezem.

Akkor is tehetek érettségit,ha már nem járok iskolába?


Köszönöm a segítséget előre is.


2021. jan. 7. 15:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen.

Az érettségi vizsga feltétele a 12. évi bizonyítvány megléte, más nem is kell. Sőt, még a börtönből is lehet érettségit tenni, pláne diplomát szerezni.

2021. jan. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Persze, hogy tehetsz, de nyilván vizsgadíj fejében. Sok sikert! :)
2021. jan. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2021. jan. 7. 16:47
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen lehet, de olyan 70 ezret -alsó hangon- szanj rá. Plusz a felkészülés erre a két tantárgyra azért kemény, kémiából jól jöhet egy magántanár mert ott a szamolások hát finoman szólva sem valami egyszerűen érthetőek.
2021. jan. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!