Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hány év összesen az orvosi...

Hány év összesen az orvosi egyetem?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A kérdést kiegészíteném, mert valójában az érdekelne, hogy ugye van alapból 6 év, és például a neurológia szakosodás az még kettő? Mert nem tiszta nekem, hogy a rezidens időszak alatt már szakosodsz-e, vagy úgymond csak porosodsz a két éves rezidenskedés alatt... Idén megint megpróbálnám a felvételit, de az a gond, hogy már 24 éves vagyok, és akárhogy számolom, ez már hosszas pálya lesz, de szeretnék menni. Valaki esetleg tapasztalattal tud segíteni? Köszönöm szépen:)

2021. jan. 9. 20:45
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
0%
6 + szakirány. Pszichiátria újabb 6 év. A sebészet azt hiszem 3
2021. jan. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
@21 Ha előtted érkezett egy csomó olyan válasz, amiben érintettek leírják, hogy mi a helyzet, akkor miért írsz két héttel később egy hülyeséget?
2021. jan. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Kicsit túlreagáltam, na:D Igen, tényleg 6+x, csak ezt már ezren leírták. A sebészet 6 év.
2021. jan. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
50%
Ha ennyire számít hogy írtam, akkor te miért írtál most? Ha meg hülyeséget írtam, akkor miért nem csak a javítást írod? Amúgy nem biztosra írtam a sebészetet ha elolvasnád.
2021. jan. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!