Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 26 évesen érdemes belevágni...

26 évesen érdemes belevágni egy nappali Bsc képzésbe?

Figyelt kérdés
Van már egy diplomám, jelenleg abban dolgozom, de nincsenek jó előrelépési lehetőségek és nem is érdekel. Az volt régen az álmom, hogy mérnökinformatikusnak tanulják, de lebeszéltek róla. Érdekel a téma, régen emelt szinten érettségiztem matekból és infoból, így a felvételivel se lenne probléma. Viszont nappali tagozaton nem fogok nagyon kilógni 26 évesen?

2021. jan. 10. 09:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

nem fogsz kilógni, meg amúgy is: kit érdekel, ha kinéznének a leendő szaktársaid? ez szerinte ne befolyásoljon

amúgy milyen alapdiplomád van? ha gazdasági, akkor a helyedben elgondolkodnék inkább egy Data Science szakirányú továbbképzésen (fizetős, sajnos), vagy hogy magántanárt fogadjak, aki megtanít programozni (btw én is vállalok ilyet - de nem szeretném reklámozni magam)

2021. jan. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen. Sokaknak nem jön be az alapvégzettségük és keresnek mást. Velem is ez van.
2021. jan. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A legtöbb szaktársam 25+. Igaz, harmadéves vagyok már. Ismerek olyat, aki 24 évesen vágott bele nappaliba. Egy próbát megér...


20F

2021. jan. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!