Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hány ponttal vesznek fel kb a...

Hány ponttal vesznek fel kb a Bottyán János Technikumba? (Esztergom)

Figyelt kérdés
A vitt pont Max 50 lehet abból 48 at viszek kb, a felvételi 50-60 körül fog sikerülni kb (100 a max). Vegyeszetre szeretnék menni. Ennyivel van esélyem?

2021. jan. 10. 14:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Simán felvesznek ennyivel.
2021. jan. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Van. Első év úgyhogy senki sem fogja tudni megmondani.
2021. jan. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Csak 80-tól lehet bekerülni kishuszár
2021. jan. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Utolsó köszönöm eme hasznos választ, olyan cukika vagy
2021. jan. 22. 21:41
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem bőven.

Engem '16-ban vettek fel 3-as alatti átlaggal. (akkor még nem kellett felvételizni)

2021. jún. 21. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Simán felvesznek. De ha jót akarsz magadnak akkor nem a bottyánba mész! Jót akarok neked bárki is legyél! 5 évet húztam le a bottyánban, idén végeztem, és elmondhatom neked hogy egy hulladék ez az iskola. Nincs normális szakoktatás, a tanárok 2/3 életképtelen vagy elmebeteg, és van 1-2 olyan tanár is főleg a német tanár (akit név szerint nem említek) ,szeret kipécézni magának embereket. És ha nem tetszel neki valami oknál fogva, szétszivatja a 4 évedet. Vannak komoly sztoriaim is, de nem akarok regényt írni. De ha ide is jössz, vagy jönne bárki, semmiféleképpen ne válaszd az elektró szakot!!! Szar.

U.I: a többi szak is szar, de az elektró az kritikán aluli.

2021. júl. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!