Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik magyar városban lennéte...

Melyik magyar városban lennétek leginkább egyetemisták?

Figyelt kérdés

2021. jan. 11. 23:30
A kérdező szavazást indított:
Budapest
Pécs
Szeged
Kecskemét
Veszprém
Győr
Debrecen
Miskolc
75 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Na, én nem ismerem az összes várost, biztos mind nagyon szép;d e szóval tehát arra gondolok, hogy először szerintem azt nézd meg, hgoy mi van a legközelebb hozzád; hogy 2 óránál azért ne kelljen lehetőleg többet utazni. PL ha kollégiumba jársz, és mondjuk hétvégén hazamész, akkoris szerintem praktikusabb, ha nem kell pl minden hétvégén pénteken 5 órát oda, meg majd vasárnap este is 5 órát vissza utazni. Ha meg bejárós leszel; semmiképpen se legyen két óránál messzebb szerintem -ha ez megoldható. Kollégium se nagyon legyen 4 óránál messzebb; de szerintem a 4 óra az már sok.
2021. jan. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

*de mondjuk ha dolgozol mellette folyamatosan végig, és kivennél egy saját lakást, és tehát már különköltözve kezdenéd meg az egyetemet; az úgy még lehet jó


Meg pl lehet az is érdekes szempont, ugye naigen,hogy mennyire jók a suliban a tanárok, de még pl szal , amire még gondoltam, neked melyik a fontosabb; hogy minden közel legyen, pl lehessen sokat partizni, vagy legyenek a közelben jókora parkok, vagy mittomén, ha szeretsz dombtetőre kiülni, tó csöndjét élvezni a parton ülve; meg szal nagybulizós vagy, vagy inkább parkos, csöndes, kevésbé pörgős;stb. :)

2021. jan. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
*ja meg legyen jó oda a tömegközlekedés; mert ha napi két vonat/busz megy valahova; és te öt perccel lekésed a hajnalit, akkor várhatod meg az éjszakait, addig meg ott fogsz rostokolni valahol esetleg. Tehát még ezi snagyon fontos, hogy tömegközlekedésileg legyen szuper az adott hely. Mert ha csak úgy van, hogy egy busz jön reggel, egy busz megy reggel; egy busz megy reggel, egy busz megy este; akkor az úgy már elég gyér.
2021. jan. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Sopronban
2021. jan. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
31%
Semelyiksem
2021. jan. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!