Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Valaki értelmezi nekem ezt a...

Valaki értelmezi nekem ezt a mindenkinek más a nehéz dolgot?

Figyelt kérdés
Jó tudom, elsőre logikus. Na de kifejtve: Akármiről kérdezem kb, hogy mi a nehezebb, mindig mindenkinek más a nehéz. Viszont ha azt kérdezem, hogy hol mennyyit tanulnak a másikhoz viszonyítva, akkor is ez a válasz. Nyilván vannak más válaszok is de ez visszatér. Akkor mi a nehezebb? Villamosmérnök, vagy nemzetközi gazdálkodás? Hát kinek mi, kinek ez kinek az. Mi a nehezebb? Orvosi, vagy média design? Kinek az orvosi kinek a média design?

2021. jan. 13. 14:52
 1/3 anonim ***** válasza:
76%
Azért, mert ezeket nem lehet objektíven összehasonlítani (almát a körtéhez), miben méred objektíven? Tanulási idő, vagy tanulási mód? Aka, hol kell többet magolni? De lehet valakinek a magolás a könnyebb? Ténylegesen nem lehet megmondani, mert ezek szubjektívek. Ez olyan, mintha azt kérdeznéd, hogy miért szereti valaki a csokit, valaki pedig miért nem?
2021. jan. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Villamosmérnök nehéz..

Orvosi nem csak nehéz, hanem sok pénzbe fáj !!! :D

Plusz ne tegyél egy 14 éves képzéshez egy egyszerű 3 éves média szakot jó? :D :D :D

2021. jan. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mért ne tegyek utolsó? Hiszen mindenkinek más a nehéz, valakinek a LOL 14 éves? orvosi a nehéz, valakinek a média szak. Első, szerinted én nem tudom? Viszont akkor az orvosi nem nehezebb a médi szaknál? Hiszen kinek ez kinek az. Szóval ha ez a kérdés, hogy az orvosi nehezebb vagy a média, akkor a válasz az, hogy nincs nehezebb?
2021. jan. 13. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!