Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan lehetnék jobb matekból?

Hogyan lehetnék jobb matekból?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Most vagyok 10. osztályos, 6 osztályos viszonylag erős gimnáziumban tanulok általános szakon. Általános iskolában nagyon jó tanárom volt, illetve még egész 8.-ig 4-5-ös voltam végig. Majd ahogy telt az idő egyre jobban nem értettem hogy miről van szó. Most 2.89 az átlagom.

Jelenleg amióta az oktatás online formában zajlik szögfüggvényekről tanulunk. Így online tanulni mégrosszabb, tavaly tavasszal geometriát vettünk, azt sem értettem és most meg se tudja a tanár mutatni rendesen, hogy mit hogy kell csinálni csak elhadarja, viszont ha valaki nem tud valamit egyből elkezdi szidni, rendszeresen elhord mindenkit mindennek aki nem jót mond. Ez ma is megtörtént velem, a 40 perc abból állt, hogy nagyjából 20 percig engem szidott, hogy én milyen hülye vagyok mert nem tudtam a házit megcsinálni és ha ennyire életképtelen vagyok miért nem megyek el másik iskolába.

Igaz, hogy a későbbiekben nem szeretnék ezzel komolyabban foglalkozni, de szeretnék egy jobb átlagot és egy jó érettségit is matekból. Esetleg lenne valami ötletetek amivel könnyebben meg tudnám érteni illetve gyakorolni tudnám?

Előre is köszönöm:)


2021. jan. 13. 15:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a mateking oldalt.
2021. jan. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A szüleid nem tudnak fogadni melléd pl. egy egyetemistát, aki segítene elmagyarázni (megfizethető áron)....???
2021. jan. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen azt kihagytam, hogy már beszéltünk pár tanárral, többen is azt mondták hogy csak skype-on lehetséges és majd akkor vállalnak rendes órát ha az iskolák is kinyitnak. Egyet kipróbáltam, tartott 4 órát, csak mégjobban összezavart. Ezért írtam ki ide, hátha van valami amivel most is tudnék valamit gyakorolni.


Egyes! Köszönöm, mindenképpen kipróbálom:)

2021. jan. 13. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!