Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen az agrármérnök képzés?

Milyen az agrármérnök képzés?

Figyelt kérdés

Az érdekelne, hogy mennyire tanulós? Mennyi időtök van kb. mellette? Nagyjából milyen az órarend (online oktatás előtti)? Vannak olyan napok amikor reggel 8-tol késő délutánig/estig kell bent lenni?

Nem azért kérdem hogy mennyire tanulós mert el akarom lógni az egészet , egyszerűen csak érdekel. Mindenképp erre a szakra megyek, de előtte szeretnék egy kicsit informálódni. Mivel nincs közeli ismerősöm, aki ezen a szakon van, ezért kérdezek itt.



2021. jan. 15. 08:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Minden egyetemen kell tanulni. Nem agrármérnökin vagyok, de agrár területen. A növénytan, állattan, biológia, agrokémia, állattenyésztés, növénytermesztés stb. Ezekre nagyon rá kell hajtani, de nem vészes. Az oktatók összességében nagyon jók, nagy szakmai tudással, és emberséggel. Senkinek nem érdeke vagy célja, hogy megbukj. El is lehet lébecolni, de nem éri meg és semmi értelme. Nem halsz bele a tanulásba egyébként, de van anyag bőven, habár nem egy orvosi ha jól akarod teljesíteni és van hozzá affinitásod, akkor 10-es skálán olyan 6-7 a nehézség, de ez sokmindentől függ. Óráid általában 8-16 ig vannak, de persze van, hogy estébe nyúlik egy- egy előadás, és van olyan nap is, hogy üres. Sok terepi munka, feladat és gyakorlat van, erre érdemes számítani. Egyébként csak ajánlani tudom, én agrár területen nem tudok jobbat mondani Gödöllőnél.
2021. okt. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!