Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Fogorvostan hallgatók, tudnáto...

Fogorvostan hallgatók, tudnátok mesélni az egyetemről?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 2-2,5 év múlva érettségizek és egy jó ideje eléggé biztos vagyok benne, hogy fogorvosira szeretnék menni. Igazából minden érdekelne, mennyire szeretitek, mennyire van időtök mellette stb stb... Valamint még amire nagyon kíváncsi lennék, hogy származna e bármilyen jellegű hátrányom ha biosz mellett fizikából érettségiznék, nem kémiából. Akármi eszetekbe jut szívesen meghallgatom, privátban is akár.


Előre is köszönöm!



2021. jan. 20. 15:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Fizikából menni elég nagy hátrány már az elején, mivel az oktatók direkt úgy állnak hozzá, hogy úgyis mindenki kémiával jött.


Nincs semmire idő. Vagyis van, csak megbuksz. Bár itt nagy hangsúly van az időbeosztáson is. Negyedévtől talán több időd lesz szorgalmi időszakban.


Szeretem, persze. Aki nem szereti, az itt egy fél év után vagy csúfos kudarcot vall vagy bekattan, annyi a tanulnivaló és az elvárás.

2021. jan. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Igen, valami ilyesmire számítottam a szabadidővel kapcsolatban

2021. jan. 20. 16:12
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Az orvosis szakok (állat-fog-általános) olyan helyek, vannak olyan helyzetek, hogy hiába tanulod ki a lelked, lehet akkor sem tudod megmenteni a féléved...ráadásul bejutni sem egy leányálom.
2021. jan. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!