Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Pszicholóhia Szombathelyen?

Pszicholóhia Szombathelyen?

Figyelt kérdés

Szeretnék pszichológiát tanulni, és már minden pontot összeszedtem amit tudtam és így sem elég (tudom, tanulni kellett volna gimiben, de akkor még nem tudtam mi akarok lenni), viszont az ELTE Szombathelyen lévő karára elég lenne a pontszámom.

Csak annyi a baj vele hogy nagyon messze van, így egy szemesztert ha megcsinálok ott akkor átvesznek-e a Budapesti karra?

(Illetve ha bárkinek bármilyen más ötlete van, hogy hogyan tudnék bejutni oda, akkor hallgatom, mert egyszerűen már semmi nem jut eszembe)



2021. jan. 21. 10:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az átvétel méltányossági alapon történik és egyetemenként más-más feltételekhez kötik. Van ahol 2 lezárt félév kell, van ahol a felvételi pontszámot nézik, hogy elérte e az adott szakon levőt, van ahol tan. átlagot. Ezt az egyetem szabályzata mondja ki. Az átvétel kérése időponthoz kötött. Nagy valószínűséggel csak fizetősre vesznek át.
2021. jan. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2021. jan. 21. 12:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Újra érettségizni, hátha jobb lesz? Nyelvvizsga pontjaid kimaxoltad? Így nehéz megmondani, ha semmi konkrétumot nem írsz, miből van e élted, hány %-ot értél el a tárgyakból stb
2021. jan. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én egy évet kihagytam érettségi után, sajnos nem vettek fel utána pszichológiára. Egy OKJ (pedagógiai és családsegítő asszisztens) képzést végeztem el, amiért kaptam plusz pontot, illetve pedagógiai érettségit is csináltam pluszba (amiben rengeteget segített az OKJ is), és tavaly sikerült bekerülnöm pont a szombathelyi pszichológiára (nekem pont ez volt a lakóhelyemhez a legközelebb). Ha esetleg tudok segíteni az OKJ-vel, a pedagógiai érettségivel vagy a szombathelyi pszichológia képzéssel kapcsolatban, nyugodtan írj! :)
2021. jan. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!