Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Minden gimnáziumban van tabló...

Minden gimnáziumban van tabló fényképezkedés?

Figyelt kérdés
Idén végzek, és nem tudom, hogy lesz mivel digitális távoktatás van. Valaki tudja esetleg, hogy kinden iskola szokott rendezni?
2021. jan. 22. 11:41
 1/4 A kérdező kommentje:
Minden*
2021. jan. 22. 11:41
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez suli függő. Mi már a tablóról beszéltünk ma, a tablófotózás még október első hetében lement, azóta már fizettünk előleget, jelenleg a retusálásnál járnak a képek... De barátnőméknél nincsen, mert a sulit nemrég újították fel és az igazgató döntése miatt nem raknak ki egy tablót sem a suliban, így nekik nem lesz.
2021. jan. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Célszerű lenne az osztályfőnököt vagy az igazgatót kérdezni. Nálunk november elején volt. Ha eddig semmi hírt nem kaptatók róla én nem tartom valószínűnek, hogy most kezdenének el szervezkedni.
2021. jan. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon szép szokás.
2021. febr. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!