Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Régen mi volt a fényképezkedés...

Régen mi volt a fényképezkedési, öltözködési, ruha kismama divat, kétezres években, és az 1994-es években?

Figyelt kérdés
2018. dec. 28. 17:34
 1/4 anonim ***** válasza:
65%

"1994-es évek' nem léteznek, az egyetlen év.


A 18, illetve a 24 ével ezelőtti dolgokról a goggle funcionáis használatával ezerféle mindent megtudhatsz, tedd ezt.

2018. dec. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%
Régen terhesen nem fényképezkedtek a kismamák, és olyan ruhát viseltek, ami laza volt,és takarta a pocakjukat. A terhesség nem közösségi ügy, hanem magánügy.
2018. dec. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
53%
Nem unod még?
2018. dec. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A kilencvenes években nem volt divat a kismamafotózás. Öltözködésben nekem a kantáros nadrág rémlik, sok terhes nőn láttam ilyet gyerekkoromban ('94-ben voltam hét éves, és akkor volt terhes az angol tanárunk, de még sokáig tanított, általában ilyen ruha volt rajta). Lehetett már kapni terhes nadrágokat is, de még nem ilyeneket, mint a mostaniak, és persze kisebb volt a választék is. Inkább bő ruhákat hordtak a nők.


Kétezres évek... hát én a végén voltam terhes a nagyobbik fiammal, 2007-ben, de akkor már igazából ugyanolyan kismamaruhákat lehetett kapni, mint most. Akkoriban jött be a szopis párna, legalább is nekem mint újdonságot mutogatták az eladók, akkor lettek népszerűek a hordozókendők, mei tai-ok és hasonlók, bár még ekkora választék azért nem volt. Fotózásról nem sokat tudok mondani, egyrészt mert én sosem voltam ez a fotóshoz járós típus, másrészt akkor még éppen nem volt Facebook, ezért mások képeit sem láttam ilyen őrült mennyiségben. Iwiw már volt, de nem emlékszem, hogy ott mennyire ment a képek megosztása. Azt tudom, hogy amikor én terhes voltam, nagy divat volt a pocakfestés, gondolom ez a fényképeken is megjelent.

2018. dec. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!