Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Átjelentkezés a SOTE-ra...

Átjelentkezés a SOTE-ra lehetséges lesz így?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Idén jelentkezek dietetikára, a SOTE-ra, és a DE-re is a biztonság kedvéért, viszont én pesti vagyok ezért levelezőre jelentkeztem a debrecenire, és ha a SOTE-ra nem vesznek fel, mivel fennáll az esélye, hogy nem lesz elég pontom, és gondoltam, hogy egy félév, vagy év után átjelentkezek SOTE-ra, nagyjából tudom a feltételeket, jó átlag stb.. viszont számomra ott van a bökkenő, hogy a DE-n a dietetika nem az ETK-n van, hanem a népegészségügyi karon van, a SOTE-n pedig az ETK-n, de ha szak ugyanaz akkor ebből nem lehet probléma, ugye?

Előre is köszi!



2021. jan. 23. 21:07
 1/4 anonim ***** válasza:
74%
Miért gondolod, hogy Debrecenben nem ugyanazt a szintet kell hoznod, mint a SOTE-n?
2021. jan. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem feltétlen gondolom így, csak visszanéztem az előző évek ponthatárait, és a debrecenin alacsonyabb volt a ponthatár, persze ettől függetlenül nem hiszem, hogy rosszabb lenne az egyetem, vagy a képzés, és valószínűleg tanulni is ugyanannyit kell, majd, mindössze mivel Pesten élek, itt is fogok dolgozni egyetem mellett, ezért lenne egyszerűbb, de az eredeti kérdésemre szeretnék választ kapni
2021. jan. 23. 22:32
 3/4 anonim ***** válasza:
DEbrecenben nagyon új a képzés, de elvben az alapok ugyan azok. Ha aktuális lesz kérdezz utána a SE-ETK TOján hogyan vesznek át. Lehet kell plusz vizsgákat tenned.
2021. jan. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Idéntől a Népegészségügyi kar Szolnoki telephellyel is rendelkezik. Magyarul az összes képzés indul Szolnokon is, ami eddig Debrecenben volt. Ráadásul levelezőn is mindkettő. Szolnok-Budapest nem akkora távolság. Én a népegészségügyi karra jártam, igaz nem dietetikára, de elégedett voltam az oktatással és az oktatókkal is, 1-2 gyökeret leszámítva.
2021. jan. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!