Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gyógytornász szaknak létezik...

Gyógytornász szaknak létezik "alibi szakja" ahonnan később át lehet jelentkezni?

Figyelt kérdés

Szeretnék gyógytornász lenni, viszont sanszos hogy nem gyűlne össze a budapesti képzésre elegendő pontom(vidéken alacsonyabb, de az nem játszik)

Viszont hallottam, hogy pl. egészségügyi szervező szakról(alacsonyabb ponthatár) elképzelhető, hogy át lehet jelentkezni. Ez(ha igaz) hogyan zajlik szerintetek?



2021. jan. 16. 17:30
 1/2 anonim ***** válasza:
63%
Ha átjelentkezésben gondolkozol, akkor szerintem érdemesebb a dietetikus/ápoló/mentőtiszt szakok közül valamelyikre jelentkezni. Mindegyik az ápolás és betegellátáshoz tartozik, az első félévekben ugyanazok az óráik, mint a gyógytornásznak, de a ponthatár alacsonyabb szokott lenni. Szerintem így egyszerűbb átjelentkezni, és tulajdonképpen le sem maradsz, igaz Pécsen, de nálunk többen is csinálták ezt.
2021. jan. 17. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2021. jan. 17. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!