Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A fiam nagyon szeretne spanyol...

Lakatos Adolf kérdése:

A fiam nagyon szeretne spanyolt tanulni, viszont azt mondja hogy rossz lett a felvételi szóval kb 50pont vagy kevesebb..valaki ötlet?

Figyelt kérdés

Budapestiek vagyunk.. Az átlaga 5 os kerekítve szóval nem rossz tanuló viszont nem tudta ezt a bizonyos tesztet jól megírni most egy picit kétségbe vagyunk ‘esve’ ezzel a témával mert azért valljuk be nem szeretném ha olyan iskolába menne ahol aggodni kellene azon hogy ne kerüljön nap mint nap verekedésbe viszont nem is tud azért olyan sok mindent plusz rossz felvételivel meg nem veszik fel annyira jó iskolába.. A kérdéseim..

-Van esélye a Lonyay utca református gimibe?

-Van esélye a madáchba?

-ha nincs akkor valaki legyszives valamivel segítsen(pld ennek megfelelő iskolát írjon és ha tud ilyet akkor esetleg spanyol nyelvet tanító iskolát) igaz még nem kaptuk meg az eredményt de a matek az neki tuti rossz lesz mert a tanárnő nem olyan módon tanította meg neki a számolást ahogy a javító kulcsban van.. előre is köszönöm ha lesz jó válasz!!!



2021. jan. 24. 09:57
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
34%
5ös átlaggal jó esélye van
2021. jan. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
98%
A Lónyai utcai gimibe (nem egy top gimi) simán bekerül, de a Madáchot 50 ponttal el lehet felejteni.
2021. jan. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
99%

Először is tisztázzuk, hogy a kerekítve 5-ös átlag mit is jelent.

4,6 és azt kerekítetted te 5-re?


Milyen tantárgyakat számoltál bele?


A felvizsga.eu oldalon be tudod írni az eredményeket és látod, hol mennyi pont kellett az előző években.

2021. jan. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
27%
Spanyolt magánúton is lehet tanulni, ha nem sikerül a gimi, szerintem még eredményesebben is.
2021. jan. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
93%

A Lónyainak nézz utána.


Ezekbe a sulikba 50 pontos központival tavalyi ponthatár alapján nem lenne esély.

Babits

József Attila

Károlyi

Kossuth

Madách

Szinyei

Sztehlo

Városmajori


Azt is vedd számításba, hogy valószínűleg az összes gimnáziumban sokkal nagyobb túljelentkezés lesz, mint eddig bármikor, mert sokkal több 8.os van idén. Ezért a ponthatárok nőni fognak.

2021. jan. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
93%

Utolsó vagyok.

Azt nem írtam, hogy ezeknek a suliknak a spanyol osztályait néztem csak.

2021. jan. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
A humán tárgyak összesen 4,7 azt hiszem de 1.én megkapjuk a félévit meg jelöljük azért azt a kettőt amit írtam az előbb és meg amit az utolsó kommentelő irt megnézem és lehet onnan is valamelyiket nagyon szépen köszönöm a sok választ
2021. jan. 24. 10:57
 8/28 A kérdező kommentje:
Elírtam bocsi szóval hogy onnan nem fogunk jelölni majd csak a Madáchot
2021. jan. 24. 11:00
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak a humán tárgyakat nézik jegyek tekintetében.
2021. jan. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
97%
Nem rosszból mondom de a Madáchba semmi esélye 50pontos központival még akkor se ha kitűnő. Tavaly se lett volna de idén több a 8.-os és még magasabbak lesznek a ponthatárok mindenhova. Be lehet jelölni de neki lesz egy elég nagy csalódás ha jön majd hogy nem vették fel és hogy a közelébe sem volt az utolsó helyen felvett emberhez az ideiglenes rangsorban
2021. jan. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!