Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nemzeti Közszolgálati Egyetemr...

Nemzeti Közszolgálati Egyetemre jelentkezhetek csak egy érettségivel is? Többi lent.

Figyelt kérdés
Lassan elvégzem a gimnáziumot ami csak egy érettségit ad. Ez után gondolkoztam hogy a Nemzeti Közszolgálati Egyetemre megpróbálnák bekerülni. Lehetséges lenne ez egy érettségivel vagy valami rendészeti ismeret kéne hogy felvegyenek?

2021. jan. 25. 23:17
 1/3 anonim válasza:
84%
Szia! Teljesen szakfüggő, hogy hol mi a követelmény, ennek a felvi.hu-n tudsz utánanézni. Hajrá!😁
2021. jan. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
92%
Csak RTK-t tudom. Kell azért egy emelt érettségi meg közelető egy középfokú komplex nyelvvizsga.
2021. jan. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
83%
Középfokú nyelvvizsga már minden szakra kell. Azt nem tudom, hogy a kormány elfogadta e, hogy kötelező legyen egy emelt érettségi is, ezt megtalálod a felvin. Ha emelt kell, akkor valószínűleg nyelvből, töri vagy magyar. Rendészeti ismeretek nem kellenek egyébként, az meg nem számít miből érettségizel pluszba. Ha van kérdésed, írj bátran! Itt tanulok.
2021. jan. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!