Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Az etika az a társadalomismere...

Az etika az a társadalomismeretek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Fakultáció választás előtt állok és szeretnék társadalomismeretekből érettségizni. Az etika az másnéven az, nem? Tudom most ez így elég butus kérdésnek hangzik, de én ehhez totál nem értek. Plusz még egy olyan kérdésem lenne, hogy ha a sulinkban nincs ilyen fakt, akkor attól még felvehetem? Vagy ez ilyenkor hogy működik?

#etika #Tarsadalomismeretek
2021. jan. 27. 11:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem, az etika és társadalomismeret két teljesen különböző dolog. Miért szeretnél abból érettségizni? Eléggé bekorlátolják a későbbi lehetőségeidet. Inkább magyarból, vagy történelemből emeltezz. Amúgy ha az iskolád nem indít, valószínűleg másik iskolába kell majd átjárnod faktra.
2021. jan. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szociálpedagógiára szeretnék menni és oda lehet társadalomismeretekből is emelt érettségizni. Töri az nem nagyon megy az a baj...
2021. jan. 27. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!