Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A korvósoknak miért fáj ha a...

A korvósoknak miért fáj ha a SOTE-sok tanulnak a könyvtárukban?

Figyelt kérdés
Amíg étteremben vannak, addig az orvosisok tanulhatnának a könyvtárban

2021. jan. 27. 13:38
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Alapból azt látom, hogy elég nagy az ellentét a két egyetem között, nem egy BME-korvó ellentét, de azért nem viselik el a másikat saját területükön.:)
2021. jan. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

na, minden napra jut egy éttermező korvósok kérdés?

#1 én corvinusosként nem vettem észre hogy bármi ellentét lenne a két egyetem között. szerintem az egyértelmű, hogy az orvosi sokkalta nehezebb, és ezt még a legbeképzeltebb korvós is bevallaná.


de hogy a kérdésre is válaszoljak: azért fáj az nekünk ha ott vannak, mert foglalják a helyet. Vizsgaidőszakban, az előtt 1-2 héttel nem egyszer volt olyan, hogy egyáltalán nem találtam helyet. Ezen lehet, hogy magamban morognék de alapvetően nem lenne bajom vele, HA nem mindenhol anatómia könyveket, biosz-kémia könyveket meg koponyákat látnék a könyvtárban (igen, több koponyát is láttam már, és hacsak nem egy pogány istenséghez imádkoztak a koponyával, valószínűleg nem egy corvinusos tanulmányaihoz kellett).

Szóval a gond a sotésokkal a könyvtárban szimplán annyi, hogy már annyian odaszoktak a korvó könyvtárába, hogy a korvósoknak nincsen hely. Ami a saját egyetümünkön eléggé zavaró, főleg ha még szorgalmi időszakban történik ez, és az 1-2 lyukasóránk közötti időt kényelmesen de produktívan szeretnénk eltölteni és beülni a könyvtárba, mert máshova átmenni már nincsen időnk.

2021. jan. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!