Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Lenne pár kérdésem a debreceni...

Lenne pár kérdésem a debreceni Medgyessy Ferenc Gimnáziummal kapcsolatban. Segítene valaki?

Figyelt kérdés
Első sorban én a jelentkezési lapomra első helyen, az itt található 4 éves általános művészeti képzést írtam be. Őszintén szólva úgy érzékeltem, hogy nem minden diák hallott vagy olvasott erről a képzésről, nekünk meg egy ismerősünk tanácsolta ezt. Azt kell rólam tudni, hogy legfőképpen azért gondoltam ezt a legjobb döntésnek, mert igaz, hogy nagyon szeretek művészeti dolgokkal bíbelődni, viszont nem gondolnám, hogy ez akár a megélhetésemet is jelententhetné a jövőben. Emellett a művészettörténelem is mindig közel állt a szívemhez és érdekelt ez a téma. Ahogy említettem egy ismerősünktől kértünk tanácsot, akinek nagyobb a rálátása az iskolára és igaz, hogy ebben tudott segíteni, viszont a felvételi szóbeli részének a követelményeit már nem igazán tudta megmondani. Annyit eddig én is tudtam, hogy lesz egy gyakorlati/alkalmassági, ahol felmérik a rajz tudásunkat. Aztán van még egy szóbeli. Sajnos pont erről nem tudunk elég mindent. Kicsit beparáztam, mert hallottam egy olyanról, hogy valamilyen 100 db tételből kell felkészülni, amiről eddig nekem senki sem beszélt. Majd ilyen képfelismerés, amiről szintén nem. Tehát lényegében ezek az információk teljesen újak számomra és gondoltam megkérdezem, hogy hátha van valaki, aki egy kicsit tájékozódottabb nálam. Köszönöm:)

2021. jan. 28. 17:22
 1/3 anonim válasza:

Az iskola honlapján ha egy kicsit böngészel meglesznek ezek a dolgok

[link]

2021. jan. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szia! Én is oda járok, tavaly felvételiztem. A fogalmaknak és a képeknek fent kéne lenniük a honlapon. Tavaly úgy volt, hogy február végén volt a szóbeli/gyakorlati és én csak február elején kezdtem el készülni rá, szóval menni fog!!
2021. jan. 31. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én most vagyok 10.-es művészeti részen. 100 db fogalmat kell megtanulni. 30 epületet, 30 festményt, 30 szobrot kell megtanulni felismerni+ a nevük+ ki készítette.
2021. febr. 22. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!