Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Fogorvosi egyetemre,miből...

Fogorvosi egyetemre,miből mennyit készültetek?,aki használta mennyire volt hasznos neki a 130 emelt tétel biológiából és a 180 emelt tétel kémiából? Tudnátok nekem tippeket adni mit gyakoroljak inkább?Lehetséges a 435 pont?

Figyelt kérdés

2021. jan. 28. 21:10
 1/5 anonim ***** válasza:
19%
92%-okosok közül válogattak.
2021. jan. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia! Bár nem fogorvosis vagyok, de bőven több pontom lett mint 435, 130 tétel biológiából nagyon jó, nekem sokat segített, mellette egyébként Nagy Etele és a Panem suli könyvét ajánlom, gyakorlásnak pedig az összes (vagy legalábbis minél több!) emelt feladatsor kitöltése. + Nagyon szuper oldal: bioszfera.com

Kémiából nem használtam a könyvet amit írtál, de az Ötösöm lesz kémiából nagyon hasznos, szintén Villányi Kémia a kétszintű érettségire (vagy valami ilyesmi), illetve elméleti anyagra én a mozaikos tankönyveket használtam. Itt is nagyon fontos minél több emelt feladatsor kitöltése, minél többet gyakorolsz, annál inkább rá fog állni az agyad a feladattípusokra.

2021. jan. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia! Én jelenleg is oda készülök. A bioszom jó lett, a 130 tétel biológiából könyv nagyon jó szóbelire, írásbelire Nagy Etele, Mozaikos könyvekből tanultam, valamint minél több feladatsort megoldottam.

Kémiából idén újraérettségizek, ott az a lényeg, hogy a számolásokat nagyon begyakorold. Ehhez jó az Ötösöm lesz és a Villányi munkafüzet számításai. Elmélethez szintén a Villányit és a Mozaikos tankönyvet olvasom. Valamint itt is elengedhetetlen a sok sok érettségi feladatsor oldogatása.

2021. jan. 29. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
81%
Ja és lemaradt, hogy én most jelenleg úgy állok a kémiával, hogy elég lenne 68 százalékot elérnem ahhoz, hogy meglegyen a 435 pontom. Tehát, ha a tanulmányi pontjaid átlaga jó és mondjuk a 2 közül az egyik emelted nagyon erős, akkor nem feltétlenül kell mindkettőt 90%ra teljesítened, hogy elérj sok pontot. Nyilván nem centizni kell, viszont ha véletlen az egyikből gyengébbre sikerül, akkor sem kell elcsüggedni és esélytelennek látni. Sok sikert! :)
2021. jan. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Bár nem konkrétan a kérdésedre válaszolok, a felkészülésben ez is segíthet:

https://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__tanul..

2021. febr. 4. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!