Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mennyire nehéz bejutni a...

Mennyire nehéz bejutni a Színház-és Filmművészeti Egyetemre?

Figyelt kérdés

Szóval, előre is köszönöm mindenkinek,aki normálisan válaszol.

Szeretnék jelentkezni az egyetemre,viszont a felvételi pontszámnak 400 felett kell lenni,ami nekem nincs,sőt az is rátesz,hogy egészségügyi 56-os ápoló végzettségem van,viszont amióta az eszemet tudom,ez az álmom és számos visszajelzés szerint,tökéletesen beleillenék ebbe a világba és tehetséges vagyok.

A kérdésem az,hogy mennyire indulnék ez miatt hátránnyal a felvételin,illetve érdemes reménykednem?



2021. jan. 29. 15:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A színművészetin több fordulós ALKALMASSÁGI VIZSGA van, eszerint dőlnek el a pontszámok.

Szóval az, hogy hogy sikerült az érettségid és abból hány pontod lenne, egyáltalán nem számít. Egyedül annyi a kikötés, hogy legyen meg.

Mivel művészeti egyetem, még emelt sem kell semmiből.

2021. jan. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Menj fel az SZFE honlapjára, ott minden követelmény és feltétel megtalálható. Más a felvételi rendszerük, mint más egyetemeknek.
2021. jan. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
18%
Ha az egyetemfoglaló önjelölt forradalmár pesti suttyó kölykök beengednek az ajtón, akkor nagyjából bent is vagy. Most már vélhetően az alkalmassági vizsga is ésszerűbben fog menni, nem pedig pofára, ahogy eddig az átláthatatlan rendszerben "állami" címszó alatt
2021. jan. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
3. Nem mondhatjuk azt, hogy vélhetően, nem ismerjük az új vezetés elképzeléseit.
2021. jan. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!