Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Lúdtalppal felvesznek rendőrne...

Lúdtalppal felvesznek rendőrnek és TEK-esnek?

Figyelt kérdés

2021. jan. 31. 13:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát, nem értek hozzá, de nem látom be a lúdtalp mit befolyásolna bármiben is,ami ezekhez fűződik. Ez kb. olyan nekem mintha nem vennének fel amiatt, hogy gyakran fáj a fejed. Semmi összefüggést nem látok laikusként.
2021. jan. 31. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, egyébként nem fáj meg tudok vele rendesen futni, tehát akkor ez nem akadályozza hogy felvegyenek rendőrnek vagy TEK-esnek?
2021. jan. 31. 14:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Mint írtam, nem értek hozzá és semmi közöm a rendészethez, de nekem is lúdtalpam van és azon kívül, hogy egyenetlenül kopik a cipőm sarka nem érzem semmi hátrányát, emiatt biztos felvesznek, rengeteg embernek van lúdtalpa,nem indulsz emiatt hátránnyal.
2021. jan. 31. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
kormánylojalitás kell, a lúdtalp nem kizáró ok
2021. jan. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!