Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Valaki hasonlóan súlyos...

Valaki hasonlóan súlyos lúdtalppal (kép lent)? Szinte mindig fáj a lábam, szörnyen néz ki és cipő is alig van ami jó. Valami megoldást tudtok? Van, aki megműttete?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok, és születésem óta súlyos lúdtalpam van. Ahogy a képen is látszik, nincs boltozatom egyáltalán és bedől mindkét bokám. Betétet amióta az eszemet tudom hordok, de nem javul tőle, max kevésbébb fáj a talpam járás közben, de így is már egy két óra járás után ég, és fáj minden lépés.

De ami a legrosszabb, hogy ez az egész nagyon rombolja az önbizalmamat így fiatalon. Nagyon cikinek érzem, ahogy kinéz a lábam, teljesen amorf, plusz hülyén, kacsázva is járok, mindig félek hogy mit gondolnak a fiúk. Minden szebb cipő ki van zárva, tehát semmi magassarkú vagy ballerina, mert iszonyú kényelmetlen és csak sportcipőkbe jó a betét.

Van aki hasonló problémával küzd? Valami tipp, hogy legyen kevésbébb feltűnő a dolog? Természetesen látott orvos, és szerinte is a műtét lenne a megoldás de sajnos amilyen itthon az egészségügy nem olyan egyszerű odakerülni, és őszintén picit félek is mi van ha elrontják, a magán pedig túl drága.

Képek:

[link]

[link]

[link]



2020. júl. 6. 16:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne várd, hogy felülbíráljuk az orvost. A netes meg egyéb kuruzslóknak meg ne dőlj be (az orvosok gyűlölik ezt a módszert! látványos javulás már egy hét alatt!).
2020. júl. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%
Hát nem irigyellek. De hogy jót is mondjak, szerintem az egészségügy egyáltalán nem olyan rossz, mint amilyennek beállítják. Az emberek általában a rossz tapasztalataikat írják meg, a jókat nem.
2020. júl. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem menj el a kórházba és kérj műtétet,de ne magánba,kivéve ha szüleid tudják fizetni. Szerintem ne félj tőle,nem hiszem,hogy rosszabb lesz ,sőt áldani fogod az eget,hogy meglépted!

Engem műtöttek más miatt állami kórházban többször is és több rokonom,ismerősöm is volt műtve államiban,de mindenkinek pozitív a tapasztalata!

Ha hosszú a várkozási idő akkor meg pláne hajrá felhívni őket még ma!! tuti meg fognak műteni,mert indokolt,ilyen fiatalon egy egész életen át így akarsz élni? :/ nem hiszem! úgyhogy hajrá :)

2020. júl. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amikor voltam csontkovacsnal,ott olvastam,h a ludtalpat is rendbe tudja hozni.
2020. júl. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!