Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Őrültség lenne ennyi plusz...

Őrültség lenne ennyi plusz kreditet bevállalni?

Figyelt kérdés

Mesterképzés felvételiről lenne szó. Pénzügy mestert néztem ki magamnak mert érdekel és állítólag hasznosabb mint a többi közgáz mester.

Kértem előzetes kreditelismerést, ami alapján több mint 20 kreditet kellene pótolnom egy év alatt alapszakos tárgyak közül, mivel nem közgazdász területen szereztem az alapdiplomámat.

Mivel ebben módszertani ismeretekből is van bőven, így 100%, hogy teljesítnem kellene a Matek 1. (neadjisten Matek 2.) tárgyakat is, deriválással, integrállással együtt.

Mivel én gimiben sem tanultam emelt matek anyagot, ezért igen kétséges lenne, nem is beszélve a többi plusz tárggyal, párhuzamosan a mesteres tárgyakkal együtt.

Persze érthető, hogy ehhez a szakhoz elengedhetetlen a jó matektudás, én inkább magamban nem bízom, hogy menne ennyi és ennyire reálos tárgy.



2021. febr. 1. 18:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Attól függ. Ha nappalin vagy és nem dolgozol mellette, vállald be, de akkor csináld rendesen. Ha időben nekiállsz akkor menni fog. Ha dolgozol mellette próbálj meg ésszerű mennyiségű kreditet felvenni.
2021. febr. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Itt nem a plusz krediteken van a lényeg, hanem hogy egyáltalán amit eőírtak tudod-e határidőre teljesíteni. 1 félév csúszási lehetőséget általában megadják.


Ha nem tudod megcsinálni a pótlandó tárgyakat, akkor annyi az egésznek. Tehát első félévben mindenképpen az kell legyen a cél, hogy az előírt pótlandó tárgyakat teljesítsd.


Ha nem sikerül haladék kérésével sem, akkor elbocsátanak és újra kell felvételizned.

2021. febr. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!