Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van értelme arról álmodozni,...

Van értelme arról álmodozni, hogy bányász legyek? Az egész olyan elérhetetlennek tűnik, menjek inkább kőművesnek? 22/F

Figyelt kérdés

Van egy piacképtelen diplomám, amivel nem tudok megélni, ezért eldöntöttem, hogy szakmát fogok tanulni, amivel jól lehet keresni. A bányászat ami megtetszett, de már nincsenek bányák Magyarországon, szóval külföldre mehetnék. De nem tudom hogy lehetne elindulni ezen az úton.

Vagy elmehetnék estire kőművesnek, azzal egyszerűbb lenne munkát találni.



2021. febr. 1. 20:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
7%
Szokásos kamu provokativ kérdés. Diplomával bányász akarsz lenni? Ugyan már .... Inkább a leckéddel foglakozz...
2021. febr. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Közigazgatás-szervező diplomám van, amivel kereshetek 140 ezer nettót. Ennél már jobb a bányászat
2021. febr. 1. 20:51
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
jobb a fszt
2021. febr. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Miért vagytok ilyen szeptikusak? Egy büfészakos diploma semmivel nem ér többet egy érettséginél. Nem tudok megélni belôle.

A bányász és a kőműves meg nagyon jól fizetô szakma

2021. febr. 1. 21:31
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
a bányász munka szerinted könnyű? legyél inkább bányászmérnök.
2021. febr. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Olyan munka nem való nekem, ahol emberekkel kell foglalkozni. Akkor inkább legyen fizikai munka, de nyugisabb
2021. febr. 2. 01:42
 7/16 anonim ***** válasza:
62%
Vannak bányák Magyarországon, az olajbányászok nagyon is jól keresnek, a nyílt színi kitermelésekre inkább nehézgépkezelőket keresnek.
2021. febr. 2. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
a bányász munka nyugis? :D akkor szerinted ezért hal bele ennyi ember?
2021. febr. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Miskolci Egyetem, műszaki földtudományi alapszak.
2021. febr. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Ezzel a földtudományival el lehet helyezkedni? Nem akarok feleslegesen elvégezni mégegy büfészakot.

Olyan akarok lenni, aki csákánnyal üti a köveket.

Nem úgy értettem, hogy nyugis, hanem hogy nem akarok olyan munkát, ahol emberekkel kell foglalkozni

2021. febr. 2. 14:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!