Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » A miner vírusok hogy működnek?

A miner vírusok hogy működnek?

Figyelt kérdés

2021. jan. 31. 16:52
 1/9 anonim válasza:
83%
bányászik a gépen és nem is tudsz róla
2021. jan. 31. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%
Te a belassulást és a megnőtt villanyszámlát kapod, a vírust író pedig a sok pénzt.. ;)
2021. jan. 31. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Letöltöd a legújabb Call of Dutyt torrentről, kilövöd a vírusírtót (hisz megírták a haverok, hogy a crackre mindig bejelez, ki kell kapcsolni), aztán telepítés közben szépen bemásolja magát valamelyik mappába a bányász program, s automatikus indulási jogokat ad magának (vagyis te adod neki).
2021. jan. 31. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Sok XXX oldalon is fel lehet szedni.:) Elég ha rákattintasz egy banerra és már települ is a gépedre, főleg ha valami régi elavult böngészőt használtál..)) Sokan valami furcsa okból letiltják a frissítéseket a böngészőben is,aztán meg csodálkoznak ha mindennel tele megy a gépük.:)
2021. jan. 31. 17:42
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Tudsz róla, ha bányászik.... :)
2021. jan. 31. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
De a technikai részére is kíváncsi lennék, hogy azt hogyan valósítja meg, hogy az én gépem kezd el neki bányászni. Mert aki otthon bányászik a gépén ott egy csomó mindent be kell állítgatni konfigurálni és én azt nem értem, hogy ha egy ilyen vírus települ a gépre az hogy tudja rögtön ezt folyamatot elkezdeni?
2021. jan. 31. 20:14
 7/9 anonim ***** válasza:
77%
Felhasználja a géped számítási kapacitását. Általában CPU-t. Feltételezőben láthatod, hogy 100%-on van. Piratebay is ilyen volt, ha nem használtál AdBlockot, azóta nem tudom, hogy megszüntették-e.
2021. jan. 31. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Feladatkezelőben láthatod*
2021. jan. 31. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Xd
2021. jan. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!